Haber

Yavru domuzu boğazından kelepçeleyip bıraktılar

Muğla’nın Milas kazasına bağlı Güllük mahallesinde yol kenarında validesi ile birlikte beslenen yavru domuzun boğazına geçirilen ve sıkılan plastik kelepçeyi görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Hikayesi gören 22 yaşındaki çiftçi Fırat Bozdağ aracını durdurup arkadaşı ile birlikte yakaladığı yavru domuzun boğazındaki plastik kelepçeyi çıkardı.

AÇLIKTAN ÖLECEKTİ

O anları medyaya alan Fırat Bozdağ yaşananları şu laflarla anlattı:

* Akşam saatleriydi Milas’a dönüyorduk, yol kenarına inen domuzların arasında bulunan bir yavrunun boynunda tasma üzere bir şeyin parladığını gördük.

* Yakından bakınca bunun kilitlenebilen plastik bir kelepçe olduğunu anladık. Domuzu yakalayıp boğazındaki kelepçeyi çıkardık.

* Bunu kim yahut kimlerin yaptığını bilmiyoruz lakin kelepçe domuzun boğazında kalıp hayvan büyüdükçe büyük kahır olacaktı, tahminen de bir şey yiyemeyip açlıktan ölecekti.

Kaynak: Sözcü

[Toplam:    Ortalama: /5]
Benzer Yazımız  Son dakika… Yeni sıradanda kurban bölümü nasıl olacak? İşte detaylar…
Etiketler
Daha Fazla Göster

admin

Dünyada birlikte yaşadığımız dostlarımızın ihtiyaçlarını elimizden geldiğinde karşılamak, seslerini duymak, yanlarında olmak ve duygularını paylaşmak kısacası birbirimize yoldaş olmak istiyoruz. İşte bu nedenle 2017 yılında yüreğimizdeki tüm sevgiyle bu yola koyulduk.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı