Haber

Sağlıkçılardan Vali Bektaş’a: Gittiğiniz alanda dinlenin

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, nisan ayında düzenlediği basın içtimasında vilayet genelinde 567 müspet vakanın 137’sinin sağlık çalışanı olduğunu söylemiş ve “Bugün en yüksek perdeden bütün yetkili arkadaşlarımızı uyardık. Bu bizim faturamızı ağırlaştıran bir vakadır. Olağanda sağlık çalışanlarımızın bize getirdiği yük olmasaydı, tahminen de bu gün geri dönüşü konuşuyor olacaktık” sözlerini kullanmıştı. Açıklamanın çabucak akabinde gelen reaksiyonlar üzerine Vali Bektaş, yanlış anlaşıldığını söz ederek, özür dilemişti.

”GİDİŞİNİZE ÜZÜLMEDİM”

Türk Sağlık-Sen Zonguldak Büro Lideri Istek Kara, çevre medya hesabından Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’ın merkeze alınması üzerine, “Yük gördüğünüz bir sağlık çalışanı olarak gidişinize üzülmedim. Siz bizim kalbimizi kırıp gidiyorsunuz. Tekrar de size ve ailenize sağlık dolu mesrur bir hayat dilerim sayın valim” diye icmal yaptı.

”GİTTİĞİNİZ ALANDA DİNLENİN”

Türk Hemşireler Derneği Zonguldak Büro Yöneticisi Arife Mızrak Ayaz’da içtimaî medya hesabından “Sayın valim, yeni hizmet tarafınız iyi olsun. Biz sağlıkçılar size yük olarak çok yormuştuk. Gittiğiniz konumda dinlenirsiniz inşallah” tabirlerini kullandı.

”VALİ KUŞ ÜZERE HAFİFLEDİ”

Genel Sağlık-İş Sendikası Genel Lideri Zekiye Bacaksız da Vali Bektaş’ın hizmetten alınmasını konusunda, “Sağlıkçılar bize yük oldu diyen Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş merkeze alındı. Vali kuş üzere hafifledi. Iyi olsun” dedi.Kaynak: Sözcü

[Toplam:    Ortalama: /5]
Benzer Yazımız  Trafik kazasında yaralanan köpek tedavi edildi
Etiketler
Daha Fazla Göster

admin

Dünyada birlikte yaşadığımız dostlarımızın ihtiyaçlarını elimizden geldiğinde karşılamak, seslerini duymak, yanlarında olmak ve duygularını paylaşmak kısacası birbirimize yoldaş olmak istiyoruz. İşte bu nedenle 2017 yılında yüreğimizdeki tüm sevgiyle bu yola koyulduk.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı